Redovna cijena 999.00 RSD
Redovna cijena 1,499.00 RSD Prodajna cijena 999.00 RSD
Rasprodaja Rasprodano
Porez je uključen.
✅ Laka popravka - Ovaj set za popravku vetrobrana je dizajniran da popravlja male oštećenja na laminiranim staklima automobila. Uz ovaj set, svako može popraviti oštećen vetrobran ili prozor. Lako popravite mnoge tipove laminiranih vetrobrana ili manja oštećenja na spoljnom sloju stakla sa malo truda.

✅ Dugotrajan efekat održavanja - Može se brzo stvrdnuti, većina naših kupaca može završiti svoju popravku ujutru i ponovo je koristiti uveče. Trajanje efekta nakon stvrdnjavanja je dugo, može izdržati oštru zimu ili vruće leto. Široka primena - Set za popravku stakla može brzo i efikasno popraviti male oštećenja za 20-30 minuta. Pogodan za male čipseve, bikovo oko, zvezdaste oblike, polumesec oblike, pukotine koje nisu veće od 30 cm, i sferna oštećenja koja nisu veća od 2.5 cm u prečniku su najbolji kandidati za ovaj set.

✅ Ušteda novca - Popravka pukotina na vetrobranu visokog kvaliteta, koja vam može pomoći da minimizirate vidljivost kako biste postigli bolje efekte popravke - sve što vam je potrebno za profesionalne rezultate bez iskustva i sa malo truda.

✅ Kompletan set za popravku - U setu dobijate 1x
tečnost za popravku stakla (3ml), 1x strugač, 5x filmova za stvrdnjavanje, 1x igla za guranje, 1x uputstvo za upotrebu. Ako imate bilo kakvih pitanja prilikom korišćenja našeg seta za popravku ogrebotina na staklu, slobodno nas kontaktirajte.